Ankieta
Czy jesteś za powrotem handlujących na płytę rynku pod nowymi straganami?

Tak ,ale tylko płody rolne
Tak ,wszystkich handlujących
Nie, Niech zostaną na obecnym miejscu
Nie wiemWyniki
Ankiety

Głosów 780

kamera
KAMERY LIVE

NOWOŚĆ
KAMERA www.chelmno.com.pl
widok na rynek


Ławeczka dla zakochanychWidok na bramkę


OBRAZ DZIEKI
UPRZEJMOŚCI
UM w Chełmnie


Kronika policji i straży poż.


Po obu stronach wisły

XX Finał WOŚP-Fotorelacja

Po raz XX zagrała w naszym mieście Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ramach Wielkiego Jubileuszowego Finału już od rana w chełminskim szpitalu trwały badania profilaktyczne poziomu cukru i cholesterolu. Na chełmińskim rynku oglądać mogliśmy prezentacje uczniów chełmińskich szkół, występy solistów z ChDK, Orkiestry Dętej, pokazy sprzętu gaśniczego i wozów bojowych, stanowisko „poszukiwaczy skarbów” oraz degustacja bigosu i grochówki przygotowanej przez żołnierzy.


Na scenie największe emocje przyniosły licytacje serduszek i gadżetów związanych z XX Finałem, z samych licytacji na chełmińskim rynku uzbierano 6110 zł, najwięcej 3 tyś złotych za złote serce z brylantem wylicytował szef firmy JARMA Jarosław Machel wraz z synami. Po południu orkiestra zagrała dalej, od 16.30 Na deskach chełmińskiego "Ronda" zrobiło się rock'n'rollowo, zagrali „WARDROBE”, „MORDERCY P” oraz „JUREK PATERSKI C.CLUB”. Po koncertach w chełmińskim "Rondzie" rozbłysło „Światełko do nieba”.


Podsumowując XX finał w Chełmnie, uzbieraliśmy 33.491,86 zł to kolejny rekord grania chełmińskiej orkiestry. Całkowity dochód z licytacji i kwesty ulicznej przeznaczony będzie na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzyca

 

 

Prawa autorskie © chelmno.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2012-01-09 (1622 odsłon)

[ Wróć ]
Content ©
 
Serwis Internetowy www.chelmno.com.pl   
Tworzenie strony: 0.08 sekund

Designed by VIPixel.com